Recenze: Kosmetika Biorythme

Slibovaná recenze na Biorythme je tady! Jak jsem byla se všemi produkty spokojená, na jaký jejich produkt se těším a jaký z toho mám celkový dojem, se dozvíte v dnešním článku.

Recenze Biorythme
Recenze Biorythme

Deodoranty

Hned musím říct, že jsem byla mile překvapena. Já se hodně potím, co pamatuji. Mám ještě v živé paměti, kdy se mi děti na karate smály, že mám velké koláče od potu. Proto jsem léta používala drogerkové antiperspiranty a většina mi vůbec neúčinkovala. Se Šimonkem jsem ale začala ve všech ohledech hledat jiné cesty a i v kosmetice je pomalu nacházím.

Čeho jsem se lekla a Anetka mi velmi rychle a mile poradila – protože mám dedoranty 4, tak je ráda střídám. Co se narodil Šimonek, intuitivně nepoužívám voňavky, takže tohle  mám místo nich. 🙂 Deodorant je založený na sodě a kakovém máslu. Když se chvilku nepoužívá, začne hrubnout a to mi bylo nepříjemné. Myslela jsem, že bude stačit jen zatlačit, ale to nepomohlo. Anet mi ale poradila, abych deo opravdu přitiskla tělo na tělo a ono se tím lidským teplem začne roztékat. Opravdu zabralo a ani to nebolelo.

Určitě vás zajímá, jak dlouho vydrží jeden deo. Menší velikost mám cca na měsíc a větší cca na dva. Jinak se nelekněte, když vám hned nebude fungovat, jak si přejete. Já vidím, že je to každý dEm s účinností lepší.

Deodorant růžová zahrada

Deodorant růžová zahrada
Deodorant růžová zahrada

Tento deodorant je pro mě vítězem. Vůně je tak akorát intenzivní, cítím tam fakt jen ty růže. Výdrž jsem vypozorovala cca 10 hodin, což mi na běžný den mezi lidmi úplně stačí. Na někoho by mohla být trochu víc intenzivní, ale za mě bych hodnotila jako střední intenzitu.

Deodorant pačuli, máta, rozmarýn

Deodorant paučuli, máta, rozmarýn
Deodorant pačuli, máta, rozmarýn

Tento je zase vítězem mého muže. Vůně je velmi intenzivní, takže bych ji doporučila buď pro muže a nebo pro ženy, které mají rády vůně založené na dřevu. Výdrž určitě 12 hodin, více jsem nezkoušela, ale věřím, že by to dal! Já jsem citlivka a mě z něj bolela hlava.

Deodorant levandulové pole

Deodorant levandulové pole
Deodorant levandulové pole

Levandulové pole od Biorythme mi fungovalo asi nejméně a vůně mi přišla nejméně intenzivní. Výdrž byla v průměru okolo 8. Pokud ale člověk hledá něco, co nepřekryje parfém, je to ideální volba.

Deodorant citronová meduňka

Deodorant citronová meduňka
Deodorant citronová meduňka

Meduňku miluji a tento deo je super. Pokud jste často ve stresu, vřele doporučuji. Vůně je zase střední intenzity a cítím z něj jak citrón, tak meduňku. Výdrž je u mě někde okolo 9 hodin.

Balzám na rty s chia olejem malina

Balzám na rty s chia olejem malina
Balzám na rty s chia olejem malina

Must have! Krásně voní, úplně výborně se nanáší a hlavně ty rty po něm. Za mě nejlepší balzám na rty, jaký jsem kdy vyzkoušela. Na balzámy moc nejsem, ale tohle je fakt TOP.

Pleťový krém Anti-pupínek

Pleťový krém Anti-pupínek
Pleťový krém Anti-pupínek

Na akné jsem dříve vůbec netrpěla, ale mám období, kdy se ukážou. Na mateřské sem tam nějaký ten stres je a tak jsem mohla rychle vyzkoušet. Nevím, ale myslím, že Aneta musí čarovat. Pupínek se mi do druhého dne vysušil, takže nebyl skoro vidět a další den už nebyl. Myslela jsem, že je to náhoda, ale potvrdil i můj manžel.

Celkový názor na Biorythme

Tato značka mi je opravdu sympatická. Za značkou vidím opravdové lidi, přístup je osobní, dostanete v balíčku krásný vzkaz a hlavně bych ráda další obsah balíčku. Tím je tvrdší kartička o velikosti vizitky do peněženky. Aneta si dala práci a vypsala nám tam látky, kterým se vyhnout při výběru kosmetiky, aby byla opravdu přírodní. Nosím ji u sebe a pomáhá mi, nemusím to lovit v telefonu.

Kdo Biorythme sleduje, postřehl, že tato značka chystá i řadu šamponů. Tak jsem neváhala a zeptala se, jak to vypadá, protože to chci vyzkoušet, stále jsem nesehnala, který by mi seděl na 100% a byl přírodní. Šampony se vyvíjí a vypadá to, že by na jaře mohly být v prodeji. I na tom člověk vidí, kolik to stojí práce a musím říct, že ty produkty jsou tak skvělé, že bych je očekávala i dražší.

Na poprvé jsem si objednala sadu namixuj si svou kosmetiku, kdy získáte 20% slevu. To mi přijde ideální pro první objednávku, protože si nejlépe vyzkoušíte, jestli vám vyhovuje. Já si zboží nechávám zaslat na Zásilkovnu a tak to vyjde také levně.

 

Také znáte značku Biorythme? Jaké přírodní značky kupujete vy?

Vaše Tina

6 komentářů

Napsat komentář