Dvě mladý mámy z Hradce Králové, který se snaží si mateřství užít, co to jde, ač to někdy není snadný. Naše dny se točí kolem dětí, jídla, kosmetiky, DIY a spousty dalšího. Ostatně, to už jste si asi všimli. Blog vznikl především proto, abychom jednoho rána nenašly svůj mozek ležet mezi plenama a pozvraceným tričkem, někde v rohu koupelny. Chceme se podělit o radosti i strasti mateřství a třeba si to dokonce někdo přečte. Haha.

Naše první setkání? Obě svobodné, bezdětné a ukusující dort v kočičí kavárně. Tak trochu jsme tušily, že toho ještě hodně zažijeme. A už je to tady. Prožíváme spolu jedno z nejhezčích, ale možná taky nejtěžších období.

 

Niky

 

22, tmavovlasá, jedno dítě. Hmm, to zní jak na seznamku, tak znova a líp.

Pro některý zbytečně ekobioalternativní. Pro zbytek prostě mladá máma. Ráda vařím, peču, čtu a od loňského srpna se starám o našeho malého Emila. Můj muž mi dělá to nejlepší kafe a já díky tomu můžu fungovat i přes občasnou absenci oblíbeného spánku.

 

 

 Tina

 

A já? Taky tmavovlasá, taky 1 dítě a starší, skoro 25.

Jsem o něco méně ekobioalternativní máma, ale jsem dost tvárná a ráda zkouším nové věci, jsem prostě pro každou špatnost. Mám už manžela, jsme spolu od mých 15 let a po necelých devíti letech jsme za dva měsíce naplánovali svatbu uprostřed fotbalového hřiště. Následnou svatební cestu jsme si opravdu užili, důkazem je náš syn Šimon, který se v našem životě objevil v červnu 2016. Začátky byly trochu jako jízda na horské dráze, ale o tom někdy příště…

 

Tina o Niky:

Nikča je velmi klidná holka, která má ráda přehled, ví kam sáhnout a kde co najít, nemusím se bát k ní přijít pro radu, ačkoliv je Emča o 10 týdnů mladší. Je to moje spřízněná duše a jsem šťastná, že jsme se na té, občas trochu složité, cestě setkaly.

Niky o Tině:

Upřímná a praktická ženská do nepohody. Ví, kdy člověk potřebuje vlídný slovo, a nabídka pomoci není jenom fráze. Respekt k jinýmu názoru jí není cizí a i díky tomu jsme se ješte nesežraly. 🙂