Recenze: Grund Resort Mladé Buky

Od 16. do 19. března jsme byli poprvé s Šimonkem na wellness pobytu a ráda bych Vám shrnula mé poznatky z pobytu v Grund Resort Mladé Buky.

Grund Resort Mladé Buky
Grund Resort Mladé Buky

Místo

Grund Resort Mladé Buky je klidnější středisko v Krkonoších, dobrá dostupnost do Trutnova, Pece pod Sněžkou nebo do Černé Hory. Cca 20 minut chůze od vleku.

Za nás doporučuji buď dojít hodinovou procházkou nebo autem 10 minut do R Burger v Svobodě nad Úpou. Mají výborné klasické nebo vegetariánské burgery. Pokud se vám nikam nechce, dovezou vám je tam.

Strava

Snídaně nám přišly velmi dobré, široká nabídka ovoce i zeleniny, pečiva, mazadel a všeho možného na něj. K tomu několik teplých variant. Velmi dobře jsme se najedli. Večeře byla formou výběr ze dvou jídel + předkrm a za nás dobré. Když jsme šli ale do restaurace na oběd za velmi vysoké ceny, nebyli jsme nějak nadšeni.

Co bych rozhodně vytkla, jsou jejich “domácí” limonády. Je to koupený sirup, zalitý vodou. Když se poštěstili, hodili do toho pomeranč, ale fakt nic moc.

Čistota, zařízení Grund Resort Mladé Buky

Neměli jsme si na co stěžovat, pokoje čisté, úklid každý den, výměna ručníků každý den dle potřeby, hotel čistý. Na pokoji nebyla konvice, ale byl tam minibar. Koupelna prostorná a Šimonkovi se velmi líbila. 🙂 Pokoje jsou dost malé, ale díky lezení Šimonka mi velmi vyhovoval koberec všude.

Personál

Příjemný, vstřícný, ve všem nám vyhověl. Když jsme potřebovali pokoj, kde dosáhne chůvička, nebyl již při objednání problém se domluvit.

Wellness

Bohužel největší zklamání. Je to tam hodně malé, voda studená a je tam velmi cítit chlor. Byli jsme tam asi deset minut a naštvaní jsme zase šli pryč. To se fakt nepovedlo. 🙁

Masáže

Každému doporučuji navštívit Rituál tibetských mís. Naprosto nepopsatelný zážitek a doufám, že ještě někdy zažiji, fakt paráda! Pak jsem byla ještě na medové masáži a to bylo naopak peklo. 😀 Přišlo mi to jako strhávání kůže zaživa a doufala jsem v konec masáže.

Baby friendly

Za mě spíše ano, ale jsou tam rezervy. Na pokoj si můžete zadarmo nechat dát postýlku. Velmi mi vyhovovala možnost přirazit postel ke zdi, takže velmi jednoduše vyřešené společné spaní. Když jsme poprosili o kousek zeleniny pro Šimonka, nebyl problém. Příliš se mi ale nelíbil dětský koutek. Padající omítka, úplně tmavá místnost, hračky špinavé a staré. Byli jsme tam jednou chvilku a raději jsme otravovali v okolí recepce, protože bylo ošklivé počasí.

Cena vs. kvalita

Tento pobyt jsme měli přes Slevomat za půlku (někdy to bylo vidět, že jsme ti přes Slevomat, ale vcelku jsem personál chápala, když jsme to občas viděli…) a za tu cenu jsme byli spokojeni. Za plnou cenu bychom byli ale zklamáni.

Kam byste nám doporučili jet příště?

 

Napsat komentář