Recenze : Hojdavak

Pořídit Hojdavak? Nepořídit Hojdavak? My ho máme a tady je recenze!Co a jak s Hojdavakem

Hojdavak se dá pořídit ve dvou velikostech a to Baby nebo Junior. My máme doma Baby verzi, která je určená pro děti od narození do 9 měsíců a 15kg.

Je víc možností jak hojdavak uchytit. Lze ho navrtat do stropu, pořidit stojan a nebo vzpěru mezi rám dveří.

Emil má teď okolo 8 kil a pružina už je dost napnutá, takže moc nehoupe. Neumím si tak úplně představit dát tam 15 kilový dítě.

 

 

Hojdavak
Hojdavak

Když Hojdavak dorazil

Moje přání bylo vyslyšeno a pár dní po porodu u nás zvoní pošťák. Když jsem ten ohromnej balík viděla myslela jsem, že se snad spletli a poslali nám místo Hojdavaku půlku slona. Slon se nekoná, ta obr krabice je od stojanu. Měla jsem líp číst popis na eshopu. Do tohohle stojanu se totiž dá dokonce pověsit síť pro dospěláky. Polejvá mě horko při představě jak to štelujeme do našeho bytu, kterej s náma milostivě sdílí ještě pes a dvě kočky. Ale jo, podařilo se. Hojdavak visí a já jsem nadšená už jenom z toho jak je krásnej.

Emil první týdny usíná u kojení a není problém ho kamkoliv odložit. Párkrát se mi ho podařilo uspat i přímo v Hojdavaku, ale to spíš vyjímečně, potřebuje cítit lidský teplo. Hodně mu pomáhal na koliky a vcelku rád v něm ležel i pokud byl vzhůru.

Pak přichází období “chci všechno vidět” a s ním spojené usínání v šátku, který trvá do teď.  Sem tam se mi dařilo Emču odložit do Hojdavaku kde pokračoval ve spánku. Teď už je neodložitelnej, takže jenom nosím.

Od tý doby nám Hojdavak slouží primárně jako bytovej doplněk a občas zastane funkci zlomyslnýho nábytku, to když si o ten stojan málem urazíme palec.

Chystáme se ho teď prodat a pořídit verzi Junior, tak pak podám hlášení jak jsme spokojený. Za mě parádní pomocník na prvních pár týdnů, ale ne nezbytně nutná věc.

Myslím, že Junior se u nás v budoucnu bude těšit velký oblibě a ohřeje se u nás dýl než Baby verze.

A co vy, hojdáte? 🙂

Napsat komentář