Recenze: Katkin handmade

Jak jsem slíbila na našem Facebooku, je tu recenze non toxic přírodní kosmetiky od úžasné Katkin hand made. Jaká je a jestli tam najdete svůj „must have“, to se hned dozvíte! Recenze: Katkin handmade je tu!

Recenze: Katkin handmade
Recenze: Katkin handmade

Recenze: Katkin handmade

Na Katkin handmade jsem narazila v Non toxic skupině na Facebooku, když jsem hledala vhodné opalovací krémy. Katkin tam je velmi skloňovaná, uctívaná a hlavně vychvalovaná. Našla jsem si její stránky na Facebooku a moc jsem z toho moudrá nebyla, protože tam těch produktů bylo mnoho.

Tak jsem nelenila a kontaktovala ji do zpráv. Odpověděla rychle, co zrovna vyrábí a poradila mi i s výběrem opalovacího krému. Katka toho měla hodně, tak jsme produkty dostali až za 14 dní, ale nevadilo mi to, komunikovala a nespěchala jsem na to.

Opalovací krém

Jako první bych Vám ráda napsala o opalovacím krému. Dříve jsem používala klasické opalováky z drogerie a nebo lékárny. Vždy jsem byla spálená a nebo se mi dělala sluneční vyrážka. Když jsem vstoupila do non toxic skupiny, našla jsem jiný úhel pohledu na tuto problematiku a dávalo mi to smysl, proto jsem si vyhlédla opalováky od Dr. Mercola a Katkin.

Opalovací krém má barvu do oranžova, konzistence je velmi příjemná a krásně se roztírá. Tyto NT krémy jsou ale prostě trochu vidět, vytvoří se ten film. Ale tím, že není bílý, jako Mercola, ale zabarvený, tak to není nijak rušivé. Na dovolené obstál na jedničku, mazali jsme s ním i Šimonka. Přišlo mi, že i hezky hydratuje pokožku.

Hydratační krém

Vyšlo to hezky, došel mi krém od Havlíka a Katka mi psala, že má vyrobený hydratační krém. Trochu mě překvapila konzistence, je takový pěnový až olejovitý. Přenádherně voní, po namazání je to cítit hodně dlouho. Zároveň to není ale nějaká agresivní nebo nepříjemná vůně. Pokožka mi přijde hydratovanější a když se zapomenu namazat, je to rozdíl. Věřím, že když budu mazat déle, ta změna bude dlouhodbější.

Tuhý šampon

Je to můj první tuhý šampon a za mě říkám jo, jo, jo! První dvě umytí byly divné, ale to bylo tím, že jsem s ním ještě neuměla. Takže jsem měla na temeni slepené a mastné vlasy. Pak jsem se naučila, že musím pořádně promnout v ruce a od té doby nepoužívám jiné šampony. Vlasy jsou po tom hezké, lesklé, bez lupů. Dokonce se mi mnohem méně mastí vlasy. Je opravdu boží!

Krémový deodorant

Jediný produkt, se kterým trochu bojuji, ale věřím, že to chce jen čas. Používala jsem deo od Biorythme a teď testuji tento. Výdrž má cca 4 hodiny a pak musím mazat znovu. Vůně je příjemná, hezky se roztírá. Konzultovala jsem s Katkou a říkala, že se to časem zlepší, čemuž věřím. Pokud na tohle ale nemáte trpělivost, asi doporučím spíš to Biorythme, které funguje na principu sody, toto je na principu oxidu. A pokud máte agresivnější pot jako já, bude to trvat.

Znáte Katkin a její produkty?

Vaše Tina

Napsat komentář