Recenze: Living spoon

Dnes jsem tu se slíbenou recenzí na produkty značky Living spoon. Moje prvotní nadšení bylo bohužel vcelku rychle fuč a já vám hned povím, proč!

Produkty Living spoon
Produkty Living spoon

Obsahem balíčku od Living spoon byl: 2x zeleninový vývar, 2x zeleninové pyré, pálivý zeleninový vývar, zeleninová polévka krouhanka. Teď vám řeknu moje dojmy ke každému produktu zvlášť.

Výrobce garantuje, že tyto produkty:  NEOBSAHUJÍ droždí pro zvýraznění chuti. Výraznou chuť a vůni mu dodává vysoký podíl čerstvé výběrové zeleniny, z kterého byl vývar připraven. Neobsahuje ani žádné jiné zvýrazňovače chuti, bílkovinný hydrolyzát, lepek, mléko, laktózu ani cholesterol.

Zeleninový vývar a pálivý zeleninový vývar

S tímto produktem jsem byla asi nejspokojenější. Velmi dobře se dal využít do zeleninové polévky jako základ nebo do omáčky. Chuťově chutnal vcelku přirozeně, ale na druhou stranu mi přišlo, že jako domácí to prostě nechutná a nepřišli jsme na to, čím by to mohlo být. Pálivý byl na mě první den úplně v pohodě pálivý, druhý den už to byl hukot.

Zeleninové pyré

Zeleninové pyré jsem zamýšela na veganskou svíčkovou a strašně jsem se na to těšila, zrovna jsem byla nemocná a něco rychlého se hodilo. Když jsem to ale dala do hrnce s kořením a po chvíli ochutnala, byla jsem strašně zklamaná. Chutnalo to uměle a přišlo mi to jako dětská mrkvová přesnídávka. Takže svíčková nebyla, protože se to nedalo jíst. 🙁

Zeleninová polévka krouhanka

A tady je to podobné, jako vývar. Přišlo mi to strašně umělé a cítila jsem tam jakousi neidentifikovatelnou chuť, která tam za mě nepatří. To jsme zdělali, ale museli jsme to přebít kořením a nakonec jsme z ní udělali cibulačku.

Závěrem o Living spoon

Závěrem o Living spoon? Za mě je lepší si udělat ve velkém vývar a zamrazit do mrazáku, jako to dělám normálně.

Zkoušeli jste produkty Living spoon taky? Jak vám chutnalo?

Napsat komentář